Ürün Grupları

Hızlı Menü

ARGE

Yeni ürün, ekipman ve aparat tasarımı imalatı, mevcut ürünlerin geliştirilmesi, proses iyileştirilmeleri, maliyet mühendisliği çalışmaları, ürüne özel kontrol ve test cihazları tasarlanıp üretilmesi Mühendislik ve AR&GE departmanı tarafından yürütülmektedir.

Yeni ürün tasarımları, Autocad, Pro-Engineering ve Solidworks programları kullanılarak yapılmaktadır. Tasarlanan yeni ürünler seri imalat şartlarında prototipleri üretilip; Statik Testleri Aydınsan Test Laboratuvarında; dinamik testleri ise araç üzerinde yol şartlarında yapılmaktadır.

Yapılan Ar&Ge çalışmaları sonucunda 4 ayrı ürün (3 adet fren ayar kolu, 1 adet kaliper) dizayn edilmiş olup; bu ürünlerin uluslar arası patent hakları alınarak 38 ülkeye ihracatı yapılmaktadır.

Ürün kalitesinin geliştirilmesi, Ar-Ge departmanımızın yaptığı profesyonel çalışmalar sonucunda; ürünlerin dayanım ve aşınmaya karşı tasarlanan test cihazları ile kaliteleri artırılmış, yeni tasarımlarımızla birlikte ürün çeşidimiz 4000’nin üzerine çıkarılmıştır.

Ciro Yollarda

Müşteri temsilcimiz teknik bilgilendirme ve müşteri şikayetlerini dinlemek için; planlanan tarihlerde müşteri ziyaretleri gerçekleştirmektedir.

Fren Ayar Kolu Nedir?

Fren havayla çalışır. Fren körüğünün içine dolan hava körüğü harekete geçirir...

Online Katalog

Katalog, Wallpaper, Tanıtım Föyleri Tanıtım Videoları, İnteraktif CD Dökümanlarını buradan indirebilirsiniz.

Kariyer

Kariyer olanakları, açık pozisyonlar ve iş başvurularınız için tıklayın.

 

Aydınsan Fren Cırcırları Ltd. Şti.    © 2013

Konya Organize Sanayi Bölgesi T.Ziyaeddin cd. 8 nolu sk. No:26  Konya/ Türkiye | +90 332 239 09 15 | +90 332 239 11 64