Ürün Grupları

Hızlı Menü

Fren Ayar Kolu Nedir?

Fren havayla çalışır. Fren körüğünün içine dolan hava körüğü harekete geçirir. Harekete geçen körük fren ayar kolunun harekete geçmesini sağlar. Aynı zamanda harekete geçen S kolu fren bloklarını harekete geçirir. Böylece fren yapılmış olur. Balata aşındıkça fren ayar kolunun hareketi fren yapmaya yetişmez. Burada devreye otomatik fren ayar kolu girer. Otomatik fren ayar kolu, kampana ile balata arasında meydana gelen boşluğu ayarlar ve güvenli fren yapılmasını sağlar.

Fren ayar kolları araçlar için uygun kol şekilleriyle ayarlanabilir olup, uygun kol şekilleri ile beraber S-Kam Frenlerinin uygulandığı her yerde kullanılabilir.

Otomatik fren ayar kolu, otomatik olarak balata ile kampana arasındaki boşluğun sabit kalmasını sağlar. Fren körüğünün strokunu kısa tutar, böylece kullanılan hava sarfiyatı az olur. Otomatik fren cırcırı, fren dinamizmini daha düzenli kılar. Frenleme çabuk ve emniyetli olup, bütün tekerleklerde frenlemeyi düzenli kılar.

Fren ayar kolunun otomatik ayar mekanizması kapalıdır, rutubet, toz ve darbelere karşı korunmuşur. Aracın fren dengesi otomatik fren ayar kolları ile sağlanır.


Ciro Yollarda

Müşteri temsilcimiz teknik bilgilendirme ve müşteri şikayetlerini dinlemek için; planlanan tarihlerde müşteri ziyaretleri gerçekleştirmektedir.

Fren Ayar Kolu Nedir?

Fren havayla çalışır. Fren körüğünün içine dolan hava körüğü harekete geçirir...

Online Katalog

Katalog, Wallpaper, Tanıtım Föyleri Tanıtım Videoları, İnteraktif CD Dökümanlarını buradan indirebilirsiniz.

Kariyer

Kariyer olanakları, açık pozisyonlar ve iş başvurularınız için tıklayın.

 

Aydınsan Fren Cırcırları Ltd. Şti.    © 2013

Konya Organize Sanayi Bölgesi T.Ziyaeddin cd. 8 nolu sk. No:26  Konya/ Türkiye | +90 332 239 09 15 | +90 332 239 11 64